TRY  
Türkçe  
 

Hakkımızda

        Dalaman Medusa Transfer;

          Yurt dışından ve yurt içinden seyahat, tatil, iş ve ziyaret amaçlı gelen müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, Dalaman, Antalya, Bodrum havaalanlarına, otellere ve diğer lokasyonlara transfer hizmeti yapmaktayız.Ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar birçok araçlarımız ile sizlere en iyi transfer ve ulaşım hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Araçlarımızda tecrübeli ve profesyonel şoförlerimizle sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz.

          Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havaalanında karşılanmasını sağlamaktayız. Her gün her saat sizi bulunduğunuz yerden alıp, istediğiniz yere güvenle ve keyifli bir yolculukla götürmek özenle yaptığımız işimizin bir parçasıdır. Yurt içi ve Yurt dışından gelen her müşterimize transfer ve ulaşım ayrıcalığı da sunmaktadır.

          Dalaman Medusa transfer hizmeti sayesinde; havalimanı ile gideceğiniz otel, marina yada istediğiniz konuma ulaşım ve aynı şekilde geriye dönüş transferlerinizi sağlıyoruz. Bunun yanında bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz herhangi bir adrese’de şoförlü araç talep edebilirsiniz ve bu sayede ulaşım işinizi çok daha uygun maliyetler ile hızlı güvenli ve konforlu bir biçimde sağlayabilirsiniz.

          Dalaman havalimanı çıkışlı yada otel’den Dalaman Havalimanı Transfer ihtiyaçlarınız için firmamız bünyesinde bulunan binek otomobil, minivan ve V.İ.P olarak dizayn edilmiş minibüslerimiz yanı sıra 13 kişiye kadar olan gruplara hitap eden Sprinter ve Crafter araçlarımız uçuş saatiniz ne olursa olsun deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile  7/24 hizmet veriyoruz.

          Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, kiralama ile ilgili +90 541 692 64 00 telefon numaramızdan arayarak ya da WhatsApp iletişimiyle ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

         Medusa Transfer,

          Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

          Whatsapp +90 541 692 64 00
          www.medusatransfer.com
          info@medusatransfer.com

          www.facebook.com/medusatransfer

 

 

Ödeme Yöntemleri
tursab
https://www.medusatransfer.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır